MÉ SLUŽBY

Navrhnu zážitek. Vytvořím domov.


Design na míru

Cílem mé práce je vnést do vašeho interiéru originalitu a styl snoubící se s funkčností. Kladu velký důraz na dispoziční řešení prostoru, ergonomii, výběr kvalitních materiálů nábytku, slazení barev a použitých doplňků.

Projekty a vizualizace.

Není pro mne prioritou vytvořit pouze nejmodernější designový styl interiéru, ale především vytvoření interiéru každému klientovi přesně na míru.

Realizace, výroba nábytku a kuchyní.

Při spolupráci se zákazníkem se orientuji na osobní přístup, plně naslouchám a vnímám požadavky a přání, které klient má. Každý projekt řeším pečlivě s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.

CO VŠE DĚLÁM

Mám rád preciznost, a nejlepší kvalitu práceOdborné konzultace a poradenství designu

Autorské návrhy kompletních interiérů

Profesionální zpracování vizualizací (2D a 3D modely)

Dispoziční řešení interiérů

Zaměření původních dispozic a návrh nových

Zajištení realizace vytvořených návrhů

Prodej a dodávka spotřebičů a vybavení

Autorský dozor

[20]

LET ZKUŠENOSTÍ

[80]

HOTOVÝCH PROJEKTŮ ZA POSLEDNÍCH 5 LET

[0]

REKLAMACÍ

[100%]

SPOKOJENOST


NE-T ESHOP

NE-Tradiční eshop

Sháníte nové spotřebiče do Vaší nové kuchyě, dřez a baterii, vybavení skříní, nebo pouze potřebujete vyměnit Váš starý spotřebič za nový? A nebaví Vás donekonečna hledat na internetu nejvhodnější typ? Prodírat se donekonečna nespočtem zdánlivě stejných spotřebičů? NE-T Eshop funguje na základě konzultací, kdy vyslechnu vaše požadavky na vlastnosti, které by měl daný spotřebič splňovat a nabídnu nejoptimálnější variantu (poměr cena vs vybavení), nebo doporučím nejbližší alternativu splňující Vaše požadavky. Po odsouhlasení výběru spotřebiče, či celého setu, dojde k objednávce vybraného typu. Spotřebiče a doplňky lze u mne koupit jak samostatně, tak v rámci realizace interiéru. Dodání spotřebiče zajišťuji bez zabudování a zprovoznění. V rámci realizace interiéru je zajištěno zabudování spotřebičů a doplňků odbornou realizační firmou..

PRO VÍCE INFORMACÍ MĚ KONTAKTUJTE

Kontakujte mě

Těším se na naší spolupráci